Yaz Bayan Ayakkabı Trendleri Modelleri

Yaz Bayan Ayakkabı Trendleri Moda ve Modelleri

Bayanlar yılın her mevsiminde farklı modelleriyle ayaklarını süsleyen ve kıyafetlerini tamamlayan Yaz Bayan Ayakkabı trendleri ayakkabılar kış aylarını geride bıraktığımız şu günlerde vitrinlerde yaz coşkusunu yansıtmaya başladırlar.

Bayan ayakkabı sektörünün dünyaca tanınan markalarının koleksiyonlarında birbirinden şık modeller yer alırken sezonun renk ve desen çeşitliliğinin muhteşem yansıması sizleri de büyülemeyi başaracaktır. Bu yaz birçok ayakkabı modelini bir arada görmemiz mümkün olurken çılgın ve değişik tarzdaki tasarımlar sayesinde hanımların gönüllerince seçimler yapma şansları olacaktır. Bu sezon farklı görünmek ve girdiği ortamlarda dikkat çekmek isteyen bayanların öncelikli tercihleri arasında yer alacağını düşündüğümüz yazlık çizme, botlar oldukça moda olacaktır.yazlik-bayan-ayakkabi-modelleri-40

Birçok bayanın sıcaklarda çizme ve botlarla kendi tarzlarını yaratmalarının mümkün olacağı bu sezon yaz için tasarlanmış birbirinden şık ve renkli modellerle trendleri yakalama şansınız olacaktır. Botların ve çizmelerin burnu ve topuk kısımları açık lazer kesimleri kullanılarak ayakların hava alması sağlandığı gibi oldukça şık bir görünümde kazandırılmışlardır. Kalın topuklu nostaljik modeller bu sezon ince topuklardan hoşlanmayan bayanlar için iyi bir alternatif olarak dikkat çekerken 1970’li yılların havasını yansıtmak isteyen tasarımcılar topuklu ayakkabı giymekten korkan bayanlara bu modeli sunmuşlardır. Kalın topuklu ayakkabıları kısa veya uzun modellerin arasından seçerek her ortamda rahatlıkla kullana bilirsiniz.

Şeffaf detaylara sahip modeller bu sezonun ayakkabı trendleri arasında en dikkat çeken tasarımlar olarak öne çıkacaktır. Bu ayakkabılar genelde şeffaf topuklarla, tamamen şeffaf yada şeffaf detaylara sahip modellerde trend olacaktır. Şık renklerle de birleştirilen bu ayakkabılar bayanların en çok ilgi gösterdiği modellerden biri olmayı başarırken ayaklarınızda cam gibi estetik bir görüntü sunan bu ayakkabılar masalsı güzelliğe sahip olmanızı da mümkün kılacaktır. Hemen her modelde uygulanan bu model sizin girdiğiniz ortamlarda rahatlıkla bakışları üzerinizde toplamanıza yardımcı olacaktır. Dize kadar uzanan bantlı modelleriyle bayanların bu sezon ayakkabı seçimlerinde yer alacak gladyatör sandaletlerle topuksuz ve topuklu modelleriyle hanımların beğenisine sunulacaktır.yazlik-bayan-ayakkabi-modelleri-27

Yaz Bayan Ayakkabı ve Gladyatör sandaletleri genelde şartlarınızın, eteklerinizin, elbiselerinizin altında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sivri burunlar bu sezonda modasını sürdürmekle birlikte daha çok bayanların klasik ayakkabı modellerinde karşımıza çıkacaktır. Bu modeli yaz aylarının öne çıkacak akımları arasında yer alan metalik trendiyle birleştiren tasarımcılar ayakkabıların sivri burunlarında gümüş ve altın renkleriyle bayanların sıra dışı görünmelerini mümkün kılmaya çalışmışlardır. Bileği saran kalın bantlar değişik ve farklı renkler kullanılarak koleksiyonlarda yer alırken bu sezonun en çok tercih edilecek modelleri arasında yer alacaktır. Bileğinizi sararak size daha rahat bir yürüyüş sunacak bu model aynı zamanda ayak bileğinizde şık bir aksesuar görünümü verecektir. Bayanların ayakkabı tercihlerinde yer alacak platform ve dolgu topuklarda yaz aylarından hemen her kadının ayağını süsleyecektir. Bayanların tüm kıyafetlerine rahatlıkla uyabilecek ayakkabıları bulmalarının mümkün olacağı 2015 yaz sezonunda sıra dışı hanımlar içinde alternatifler fazlasıyla sunulmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir