WhatsApp iOS 7 Sürümü Çıkardı

ios7whatsapp
Akıllı telefonlar mobil işletim sistemlerinde mesajlaşmak sesli mesaj için kullanılan uygulamalardan biri olan WhatsApp Apple firması cihazları için çıkardığı olduğu iOS 7 güncellemesi ile bir çok firma uygulamalarını da iOS 7 ye göre güncellemeye yenilemeye başladı. Fakat WhatsApp firması güncellemeden uzun bir zaman sonra güncellemesini çıkardı. Bunun en önemli sebepleri arasında ise eski sürümlerinde oluşan bir çok hatayı onarmak hızlı,seri ve güzel bir arayüz sunmak istemektedir.
ios-7-whatsapp
Artık beklenen gün gelmiş bulunmakta ve WhatsApp için güncelleme App Store üzerinden gelmiş bulunmaktadır. Artık App Store üzerinden tamamen iOS 7 uyumlu yenilenen tasarımı ile bir çok kişinin gözdesi olma yolunda kat etmiştir. ile bir çok yeni özelliğinde ortaya gelmesi ile birlikte tamamen yeni arayüze ayrı yeten ayrıcada bulunan bir çok hata düzeltmiş oldu. Bu sayede WhatsApp üzerinden daha fazla performans ve özellik eklenmiş oldu.
Yeni sürümü ile gelen özellikler yepyeni bir iOS7 arayüzü, Toplu mesaj gönderme üzerine yapılan yeni değişikler, konum paylaşımında gelen ayrıntılı özellikler, mesajlarınızda konuşmalarınızda yeni ön izleme seçeneği, yeni bildirim ve mesaj sesleri ile mesaj üzerinden görünüt göndermeden kırpma özelliği yeni sürümde gelmiş oldu. Hemen sizlerde iPhone telefonlarınıza yeni sürümü yüklemek istiyorsanız App Store üzerinden hemen indirebilirsiniz.

İlgili kelimeler:
whatsapp indir ios 7 surum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir