tüy dökücü krem nasıl kullanılır erkek

Yaz ayların gelmesiyle birlikte kısa kollu tişörtler,şortlar giyilmeye basladı diyebiliriz. Erkeklerin çoğunda olan sorun kötü görünen kılları yok etmek bir çok yöntemi var bugün tüy dökücü krem nasıl kullanılır bilgisini sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Tüy dökücü krem almak için eczaneye gidip durumu belirtiniz piyasada bir çok kıl,tüy dökücü kremler mevcut.Bu yöntem en hızlı yöntemdir tabi kalıcı bir yöntem değildir. Tüy dökücü krem fiyatları 10 TL – 50 TL + arası değişmektedir. Kremi kullanmak için istemediğiniz bölgedeki tüyleri sürünüz ve 10-15 dk bekleyiniz kullanma kılavuzunda tam süresi yazar bekledikten sonra kutuda çıkan plastik madde vardır bunla tüylerinizi kazıyor gibi yapın ve tüylerinizin döküldüğünü göreceksiniz. Tüy dökücü krem nasıl kullanılır anlatmaya çalıştım. Hassas bir cildiniz varsa alerji yapabilir sivilceler ve tahriş olma olasılığı bile vardır. Eczaneden onda göre almanızda fayda var. Geçici olarak tüyleriniz yok olacaktır tekrar çıkma yaklaşık 2 hafta sürer. Tüy dökücü kremle bu kadar basit bir işlemle kurtulabilirsiniz.

Diğer bir yöntem ise tüy dökücü sprey nasıl kullanılır ? Buda krem gibi ama sprey olduğu için istemediğiniz yerdeki tüylere sıkın ve su ile yıkayın tüylerden kurtulmuş olacaksınız.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir