Son Yılın Modaları Yaz Kısa Saç Trendleri

kisa-sac-modelleri-10Bayanların her sezon yakından takip ettikleri Kısa saç trendleri  yaz aylarında tasarımcılar tarafından hazırlanan birbirinden en güzel yaz mevsimi renkler ve modellerle hanımların tercihlerinde kendini göstermeye başladı.
Kış aylarında renk ve model olarak kısıtlı hareket eden bayanlar yazın gelmesiyle birlikte özlem duydukları tarza kavuşmanın mutluluğunu yaşayacaklardır. Bu sezon oldukça gözde renklerde bayanlar diledikleri tarzlarla doğallığın ve özgürlüğün keyfini tadacaklardır. Saç tasarımcıları bu sezon kıyafetlerde öne çıkan maskülen havayı saç modellerinde de kullanarak kıyafetleri saç modeliyle desteklemişlerdir. Bayanlar uzun saç modellerinden kolay kolay vazgeçmemelerine rağmen bu sezon bir çok hanımda göreceğiniz kısa saçlar yaz aylarına damgasını vuracaktır. Uzun saçlarınıza biraz daha canlılık ve dolgunluk kazandırmak için bu yaz kısa saç modellerini tercih edebileceğiniz gibi tarzınızı farklılaştırmanız da mümkün olacaktır. Saç modeli seçiminde bayanların yüz şekline uygun kesimlerin uygulanması gerekliliğini savunan saç tasarımcıları yüzünüze gitmeyen bir tasarımın moda dahi olsa tercih edilmemesi gerektiğini altını çizerek ifade etmektedirler. Bu yaz bayanlar erkeksi saç modelleriyle maskülen bir tarza bürünecekleri bu model kadınların kolay şekil verdikleri ve rahat ettirmesi açılarından da tercihler arasında yer al

KISA SAÇkisa-sac-modelleri-27

Tasarımcıların yaz aylarında kısa saçlarda asimetrik kesimleri öne çıkardıkları hemen dikkat çekmektedir. Ünlülerin saç modellerinde şimdiden görmeye başladığımız bu model bayanların öncelikli tercihleri arasında yer alacaktır. Ön uzun arka kısa şekilde kesilen asimetrik saç modelleri bu yaza damgasını vurmaya hazırlanırken daha çok erkek saçı gibi kesilen saçları bir çok farklı modelde görmemizde mümkün olacaktır. Tasarımcılarının kısa saçlı bayanların farklı bir tarz yakalamaları için önerdikleri modeller arasında yer alan bir başka stilde istediğiniz bir yöne doğru saçlarınızı ayırdıktan sonra ıslak görünüm vereceğiniz jöle veya spreylerle şekil verilerek ortaya çıkacaktır. Bu model uzun ve orta boy saçlar için rahatlıkla tercih edilebilir. Bu yaz bayanlar tarafından ilgi göreceğini düşündüğümüz diğer bir tasarımda kahkül modeli olacaktır.

Kısa saçlarınızda kullanacağınız kahkül modeli görünümünüze hareket kazandırabileceği gibi farklı modelleri yüzünüze uygun kesimlerde tercih edebilme şansınız olacaktır. Bu sezon yanda, önde veya kahküllerinizi tamamen geriye atarak kullanabilirsiniz. Yaz aylarında kısa saçlarda tokalarda oldukça moda olacağı gibi kahküllerinizi şık bir toka ile toplayarak güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir