Sivilce izleri için hangi krem kullanılmalı

istiyorum diyorsanız sizlere birkaç önerimiz var.

fucidin

Sivilce sorunlar ergenliğe giren ve gençlerde oldukça sorundur.Kız ve erkeklerin ortak sorunu olan artı cildiniz yağlıysa gerçekten sizi üzebiliyor.Üzülmeyin ki bunların hepsi geçicidir.Gelelim şuan ki durumumuza dermatologlara gittiğinizde sizlere merhemler,losyonlar önereceklerdir.Bunlar sadece sivilceyi geçiyor izleri geçiren daha krem çıkmadı diye biliyorum.

Sivilcenin bir çok türü vardır sizlere kulaktan duyma kremler önermek istiyorum. Ama bu kremleri kullanırken lütfen eczaneye den tavsiye alarak kullanın.

İçi iltihaplı  arıyorsanız Fucidin kullanmanızı öneririm. 

Fucidin kremi sivilceye sürüp kullanılır.Kremi özetlersek sivilceleri kurutup dökmeye başlar.Bunu da belirtmek istiyorum fucidin kremi antibiyotiktir.Ağızdan alınmadığı için fazla bir etkisi olmaz diye düşünüyorum.Fakat her kremin bir yan etkisi vardır.

düzenli olarak kullanın.Fucidin kremi eczanelerde reçetesiz olarak satılabiliyor.

Dermatoloğa görünmenizde fayda var.

Geçmiş olsun.

 

One thought on “Sivilce izleri için hangi krem kullanılmalı

  1. Merhaba makyajcı : )rocheyi tercih etmekten korkuyorum. ben daha çok senin gibi doğallıktan yanayım. bak şurada sivilce için birkaç bitkisel özüm önerilmiş. sence uygulamalı mıyım ? lütfen önerilerde bulunun arkadaşlar, sivilce izleri gittikçe artıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir