sırt kıllarından kurtulma çözüm yolları

Erkeklerin derdi olan aşırı sırt kılları ve sırt kıllarının göğsünüze kadar sarması oldukça can sıkıcı bir durumdur hale yaz mevsimlerinde denize giderken herkesin size bakması yada kısa kol tişört giydiğiniz zamanlar. Bu makalede sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Öncelikle bir karar vermelisiniz sırttaki kıllardan kalıcı mı yoksa geçici olarak mı kurtulmak istiyorsunuz ? sırt kıllardan kurtulmanın yolu nedir ? Geçici olarak sırt kıllarından kurtulmayı düşünen kişiler için ağda,tüy dökücü kremler,makine ile kesmek gibi yöntemleri sizi bir kaç haftaya kadar tatmin edebilir. Sırt kıllarından kurtulma çözüm yolları kalıcı olarak düşünenler için ise ;

Sırttaki kıllardan,tüylerden kalıcı olarak kurtulmak istiyorsanız tek yapmanız geren lazer operasyonu geçirmeniz gerek günümüzde lazer operasyonları pahalıdır ama geçici çözüm sağlarlar. Lazer operasyonu tek seans sürmez bunun nedeni tüyleri büyüten hücreler değişik bölgelerde farlılık gösterdikleri içindir. Erkeklerin çok tercih ettiği lazer operasyonu 5 – 7 seans arasında yapılmaktadır. Lazer operasyonunu öncelikle bayanlar yapardı şimdi erkeklerde bayanlar kadar çok yaptıran kişilere girdiler böyle olunca piyasada rekabet arttı ve her yerde bu işi yapanlar çıktı çok dikkat olmalısınız yanlış yapılan operasyon olumsuz sonuçlar çıkartabilir bu yüzden işinde ustalaşmış kişileri tercih etmelisiniz. Kabaca 500 TL yapan yerler var 50 TL yapan yerler var insan düşünmüyor değil.

Ağda düşünenler için çok acı vereceği için yapmadan önce uyaralım ucuz yöntemdir ama her zaman vereceğiniz ağda ücretini bir seferde lazere verin hem canınız acımasın hemde kökten sırt kıllarından kurtulun.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir