petibör bisküvi kilo aldırır mı

Kategori: Sağlık - 1.054 OkunmaYorum Yazın

Hepimizin vazgeçemediği bisküviler hale çayla birlikte yendiğinde ayrı bir tat olan bisküvi ve petibör bisküvi kilo aldırır mı sorularına biraz cevaplandırılalım. Çok tüketildiğinde kilo aldırır evet bunun nedeni içerisinde buğday ve şeker olduğu için fazla yenildiğinde bire bir kilo aldıran diyebilir tabi her şeyin azı yarar bütün gıdalarda böyle düşünmek gerek. Bunu da belirtelim dışı ve içi çikolata kaplı olanların kilo aldırmaya yönden daha fazladır. Bunu da açıklayalım bisküvi hamurun içine şeker konulduğunda, çikolatanın içine şeker konulduğunda ne olur ? Tabi ki kilo aldırmayı hızlandırır.Bunun nedenini de açıklayalım vücut yeteri kadar şekeri alır geri kalanını da depolar ve yağ oluşur bundan dolayıda kilo almamız kaçınılmaz olur.

Spor yapanlar için spordan önce bisküvi yemek zararlı değil yararlıdır çünkü sporda önce kanınızdaki glikozu harcar sonra depo edilmiş şekerleri harcar yani size daha iyi bir spor keyfi verebilmektedir. Bisküvi yemek istemeyen kişilerse meyve yemeleri tavsiye edilir.

İlgili kelimeler:
petibör bisküvi kilo aldırır mı, 300 gr petibör bisküvi kaç paket, petibör bisküvi kilo aldırırmı, petibor biskuvi kilo yaparmi, 300 gr bisküvi kaç paket eder, petibör bisküvi kaç gram
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
Bumerang - Yazarkafe
Yandex.Metrica Yandex.Metrica

© 2013 Rilura Tüm Hakları Saklıdır | 16.11.2013 | Yazılar RSS | Yorumlar RSS | Site Haritası | Ping