Oyunu kaldırır mı ? Kaldırmazmı ? Sorusunun cevabı Burada

can-run-it

Merhaba arkadaşlar bu gün ki konumuz bir çok arkadaşımızı ilgilendiriyor. Görüyorum bir çok arkadaşım sosyal medyada “şu oyunu bilgisayarım kaldırır mı ?” tarzı sorular soruyor. Cevap verenler ya trollüyor yada doğru cevap veremediği için yada soran kişi doğru olup olmadığını bilmediği için çelişkiye düşüyor. Bunu aşmak ve internetin gücünü kullanma vakti geldi!

Canrunit İnternet sayfası sayesinde bilgisayarınızın değerlerini görüyor ve oyunu oynayabilir misiniz diye kontrol ediyor.

Üstüne üstlük minimum ve maksimum değerleri gösteriyor! : Eğer çok grafik seven biriyseniz ve bir oyunu ultra altı oynamam diyorsanız ne kadar iyi oynatabileceğinizi gösteriyor!

Eğer bilgisayarınız kaldıramıyorsa o oyunu ; Sizin için parçalar öneriyor. Şunu alırsan kaldırır şunları öneririm bunları al bilgisayarın kaldırır vs.

Kullanımı

Çıkan sayfada “search the game” yerinde oyunumuzu seçiyoruz ve Can Run İt  diyoruz. Ardından bize 3 şey soruyor. Bundan en üsttekini (otomatik yap) seçip devam ediyoruz. Ardından 10-20 saniye bekliyoruz ve bilgisayarımızın o oyunu oynatıp oynatamayacağını öğreniyoruz.

Günlük hayatta eğer korsan kullanıyorsanız cd aldıktan sonra bilgisayarınızın kaldıramaması sizi üzer. Bu yüzden bir yerden oyun almadan önce bu siteye girip o oyunu oynatıp – oynatamayacağını öğrenin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir