Modanın Yakın Takipçileri Bayanlar

Kıyafetlerimiz, tarzımızın ve karakterimizin unsurlarındandır. Her bayan ve erkeğin bir tarzı ve kıyafetleri kendi imajını ve duruşunu belirlemesinde önemli unsurlardır.

Özellikle genç kız ve bayanlar kendi tarzlarını oluşturmayı modaya uygun kıyafetler giymeyi severler. Modayı yakından takip edip en çok rövanşta olan genç ni seçmeyi tercih ederler. Günümüzde her zevke ve isteğe göre hazır giyimler rahatlıkla bulunabilmekte. Senenin modası olan renklerde gerek pantolon, etek, elbise gerekse şık buluz, triko ve bodyleri bulmak mümkündür. Her sene değişiklik gösteren modaya uymak modayı yakından takip edip döneme uygun giyinmek kadınlar arasında daha çoktur. Erkekler ne kadar modayı takip etmeye çalışsa da bir bayan kadar yakından takip edemez. Birde bayanlar arasında olan birbirleri yakından süzüp eleştiride bulunma olayı erkeklerde yoktur.

Fashion designer is drawing a fashion sketch for autumn-winter season

Bayanlar herhangi bir günlük buluşma ya da bir eğlencede yaklaşık bir veya iki saat önceden hazırlanmaya başlarlar. Çünkü hepsi eğlence ortamına gittiklerinde önce birbirlerinin ne giydiğini inceler ve eleştiride bulunurlar. Bunun için özellikle bayanlar modayı yakından takip ederler ve genç bayanlar bu yüzden seneni n modası olan genç kız giyim modellerini seçerler ve günün en hoş bayanı olarak görünmek isterler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir