Kaş Kaldırma Nasıl Uygulanır

kaldırma işlemi son yıllarda kadınların en çok tercih ettiği estetik operasyonlardan biri olarak gösteriliyor. Kaşlar insanların yüz mimiklerini ve karakterlerini belirlemede önemli bir uzuv olurken, yüz şekline uygun olmayan bir yapıda düzenlenmesi halinde ifadeyi değiştirerek güzelliğinize gölge düşürebilir. Bu yüzden estetiği yüz için oldukça önemlidir.  kaldırma işlemi düşük olması dolayısıyla daha yorgun ve üzüntülü bir duruşa sahip olan ifadenizi düzeltmeye yönelik bir işlemdir. kaldırma sayesinde kaşlarınızın en uygun ve ifadenizin anlamlı olacağı bölüme kavisler uygulanarak hem daha genç hem de güzel görünmeniz sağlanmış olacaktır. Sizler de ifadenizde eksiklik olduğunu düşünüyorsanız kaldırma estetiğinden faydalanabilirsiniz.

operasyonu yüzdeki diğer bölgelere göre daha çabuk kırışan alın bölgesinin gerginleştirilerek daha düzgün durmasının sağlanması işlemidir. işlemi sayesinde yaşlılık belirtileri de önlenmiş olmaktadır. Aksi takdirde oldukça kırışık ve yaşlı görünmenize sebep olan bu durum psikolojinizi bozabilir. Kimi zaman genetik sebeplerden dolayı da erken yaşlarda kırışan alın bölgesinin yine bu estetik operasyonlarla önüne geçmek mümkündür.  operasyonu diğer estetik operasyonlara göre daha risksiz ve sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşacak bir estetik operasyondur. operasyonu ile sizler de ifadenizi daha fazla gençleştirebilir ve yaşlılık belirtilerini bir süre daha kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. operasyonu uzman bir doktorun elinde oldukça kolay uygulanan bir işlemdir.

Çene estetiği, günümüzde burun estetiğinden sonra özellikle kadınların yüzlerinde uygulatmak istedikleri ikinci estetik operasyondur. Çene estetiği sayesinde simetrisi çene yapısından dolayı bozuk olan yüzünüzün olması gereken şekli almasını sağlamış olursunuz. Kimi insan dişlerinin yanlış çıkması dolayısıyla çenesinin görüntüsündeki bozukluğu önemsemez ve üzerinde durmazken, açısından oldukça önemli bir unsurdur çene yapısı. Çene estetiği ile istediğiniz görüntüye kavuşurken diş yapınız da düzenlenmiş olacaktır. Pek çok kişinin üzerinde durmadığı çene estetiği esasında burun estetiği kadar yüz için önemli bir uygulamadır. En çok görünen bu bölümde yüzünüze uygun şekilde yapılacak ufak bir değişiklik sayesinde sizler çok daha farklı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir