iPhone telefonlar için klavye geldi

images2

iPhone‘un dokunmatik ekranıyla yazı yazmak,mesajlaşmaktan sıkılıp yada zor gelmesi normal klavye yani bilgisayarlarda kullandığımız klavye arayışına girenlere 1 milyon dolarlık klavye piyasaya çıktı.

 

iPhone kullanıcıları her ne kadar memnun olsa da bazı kullanıcılar hala eski telefon alışkanlıklarından vazgeçmiş değil ve iPhone’a gelecek olası bir fiziksek klavye onlar için iyi bir çözüm olabilir

22437829-300x169

 

 

Bu noktadan yola çıkan Typo isimli şirket iPhone’lar için fiziksel bir klavye geliştirdi. IPhone 5 ve iPhone 5S’lerle uyumlu olan klavye Home butonunun aşağısına doğru uzandığından ekranınızda da herhangi bir yer işgalinde bulunmuyor. Bluetooth 3.0 ağ teknolojisini kullanarak iPhone ile iletişimi sağlayan Typo marka klavyenin fiyatı ise99 dolar. Henüz önsiparişte olan ürün yılbaşından itibaren tüketicilere ulaştırılacak.

Yatırımcıların da ilgisiyle karşılaşan klavye için farklı kaynaklardan toplamda 1 milyon dolardestek sağlanmış durumda. Bakalım 1 milyon dolarlık yatırımın bir ürünü olan klavyeyi iPhone kullanıcıları da sevecek mi?

 

One thought on “iPhone telefonlar için klavye geldi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir