Iphone 6 ve Plus Özellikleri

ve Plus

Iphone serisi, 5 ve 5s’te daha uzun olarak tasarlandı. Şimdi piyasaya sürülmek üzere olan iphone 6’da tasarlanan aynı uzunluk ve inceliğin yanında ekran genişlemesi. Karşımızdaki telefon son teknolojiyle donatılarak kullanıcıların beğenilerine çıkmayı bekliyor. Ekran kalınlığının 7.6 mm’den 6 mm’ye kadar inecek olması konuşulanlar arasında. Daha ince bir tutuş ve daha geniş ekranlı telefon, kullanıcılarına ve iphone severlere farklı bir iphone deneyimi yaşatacak.

screen-shot-2014-09-09-at-1-15-16-pm-527x385

 

Iphone 6 daha hızlı işlemci ve daha uzun ömürlü batarya tasarımı, kullanımı kolaylaştırması açısından önemli özelliklerden. Iphone 5 ve 5s’de kullanılan A6 işlemcinin ardından, bu telefonda beklenen A7 işlemcidir.  Optik İmaj Stabilizasyon özellikli 8 mp kameranın, çekilecek olan fotoğrafların daha da kaliteli olmasını sağlayacak.

 

Iphone 6 , 4,7 inç ekran ve 5,5 inç ekran özelliğine sahiptir. Gümüş, altın ve uzay grisi renklerine sahiptir. 16gb, 64 gb ve 128 gb kapasite özelliklerine sahip olan iki model, serinin şimdilik en son telefonları olarak piyasaya çıkacakları günü beklemekte.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir