IOS 6.1 için Appsync kurulumu

bildiğiniz üzere, kırılmış olan çeşitli oyun ve uygulamaları indirmeyi sağlayan bir uyguluma. Bir uygulamayı ’tan indirip test ettikten sonra, istediğiniz gibi apple store üstünden satın alabilirsiniz. Veya lisans ücretini ödemek istemiyorsanız, her ne kadar tasvip etmesemde uygulamayı ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Uygulama IPHONE, IPAD, IPOD TOUCH cihazlarında çalışmaktadır.

Öncelikle iOS 6.1 Jailbreak uygulamasının telefonunuz üzerinde yapılmış olması gerekmektedir. Bu işlemi yaptığınızı varsaymaktayım. Eğer cihazınız jailbreak’li değilse, jailbreak yapmanız gerekmektedir.

Daha sonra Jailbreak ile birlikte gelen Cydia uygulamasını çalıştırıp bir repo (sources sekmesi) eklemeniz gerekecek. Sources sekmesinde ” http://gdeluxe.com/repo ” adresindeki repoyu ekledikten sonra, bu repodan uygulama edinebileceğiz. Daha önce Ubuntu gibi Linux dağıtımları kullananlar hangi mantıkta çalıştığını anlayacaklardır. Launchpad gibi servisler bunlar…

Ardından Search kısmına gelerek, “AppSync” tırnaklar olmadan arama yapıyoruz. Yalnız çıkan sonuçlardan sadece gdeluxe reposundaki uygulamayı indirmemiz gerekmekte. Başka reporlar var ise, başka uygulamalar gelebilir ve bunlardan birini yüklerseniz versiyonuz ile uyumlu çalışmayabiliriz. ” AppSync for iOS 6.0+ ” ismine sahip uygulamayı indirmeniz gerekmekte. Uygulama isminin hemen altında, küçük punto ile hangi repoya ait olduğunu görebilirsiniz. GDeluxe(iPhoneate System) olarak görmeniz gerekmekte.

Yükleme sonrası cihazınızı tekrar başlattıktan sonra, uygulamayı kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir