göğüs kıllarından kurtulma erkek

Merhaba değerli takipçilerim bugün erkekler için en çok dert olan ve istenmeyen göğüslerdeki kıllardan kurtulma yöntemlerini anlatacağım. Başta belirtmek gerekirse ucuz yoldan pek fazla çaresi yok görünüyor tabi bu günümüz de böyle ilerdeki yıllarda ucuzlama gösterebilir. Önce bir düşünün geçimi olarak mı kalıcı olarak mı gögüs kıllarından kurtulma erkek istiyorsunuz. Geçi düşünenler için başlayalım bu yöntem ucuzdur ama sürekli uğraşmak gerekir , dayanabilirseniz ağda yapabilirsiniz eve çok acıtabiliyor ama yapanlar var gözümle gördüm yada bu bana göre değil derseniz tüy-kıl dökücü kremler var sürdüğünüz zaman 10-15 dk sonra yıkıyorsunuz kıllar dökülüyor ama dikkat edin alerji yapabilir mutlaka bir doktora yada eczaneye danışın.

Gelelim ikinci bir yönteme bu yötem pahalıdır. Lazer tedavisi evet günümüzde pahalı bir yöntem ama sorunu kökten çözüyor ve kıllar çıkmıyor çıksa bile yapan bazı doktor garanti veriyor ücretsiz tedavi yapıyor.

Şunu da belirtelim lazerler bir kaç yönteme ayrılıyor bu da geçici tüy giderici buna dikkat edin. Kalıcı olanlar biraz daha masraflı olabiliyor.Bunun için mutlaka başlamadan önce bilgi edinin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir