Erkekleri cezbeden kadının özellikleri nelerdir

Her kadının tutkusu ve en büyük isteği; bir erkek tarafından beğenilmek , sevilmek ve o erkek ile hayatını bir ömür boyu geçirmektir.Bu istek doğrultusunda da aklında sorular belirmektedir.”Acaba ne giysem?”, ”Nasıl davransam?”, ”Nasıl konuşsam?” bunun gibi sorular ile sevdiği erkek ile buluşmaya giden kadınların aklındaki soru işaretlerini cevaplayacak niteliğinde olan uzmanların erkekleri cezbeden kadınların özelliklerini açıklamaları  kadınları biraz olsun stresden uzak tutmaktadır.

Erkekler kendine bakan kadınlardan hoşlanmaktadır.Ancak bu bakım pahalı krem ile değil, manikür yaptırarak, temizliğine dikkat ederek olmalıdır.Erkekler daima doğallıktan hoşlandığı için bu bakım makyaj yapma şeklinde de anlaşılmamalıdır.Giyimine, kilosuna ve uyumuna dikkat eden kadınlar erkeklerin gözünde bakımıldır.

Erkekler çocuksu ruhu olan kadınlardan hoşlanmaktadır.Erkeklere göre; bir kadın yeri geldiğinde bir oyun parkında salıncağa binebilmeli, şirinlikler yapabilmelidir.

Özellikle sürpriz yapan kadınlar erkeklerin daima ilgisini çekmektedir.Eve geldiğinde olağan dışında mumlar ile donatılmış bir masa, güzel bir elbise giymiş sevgilisini ya da eşini gören bir erkek buna karşı koyamaz.

Erkekler için kadınlar pratik zekalı olmalıdır.Her problemin üstesinden kalkan ve güçlü olan kadınlar erkekleri cezbeder.

Duygusal ve erotik olan hiç bir kadına erkekler karşı koyamaz.Bu sebeple duygusal olmaya ve erotik olmaya çalışın.

Erkekleri cezbeden bu özelliklere dikkat ederek sağlıklı bir ilişki ömrün sonuna kadar sürdürülebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir