En popüler 3 dumanlı göz makyajı

Dumanlı , bakışlarınızı ilgi çekici hale getirmek için kolaylıkla uygulayabileceğiniz klasiklerden, üstelik son zamanlarda oldukça trend. Favori ünlülerimizin makyajlarından ilham alarak uygulama önerileri ile birlikte kısa bir dumanlı rehberi hazırladık.

EN POPÜLER 3 DUMANLI GÖZ MAKYAJI

Hafif

Dumanlı göz makyajını genellikle akşamlar için kullanmayı tercih etsek de, bu çekici görünümü gün içerisinde de kullanabiliriz. Sırrı ne mi? Tabi ki daha hafif yapmak. Çok fazla far uygulamaktan kaçının. Kalem veya eyelinerınızı daha ince sürün, belki kahverengi gibi daha yumuşak tonları tercih edebilirsiniz. Tıpkı Katie Holmes’un yaptığı gibi. Biraz hareket kaymak için Taylor Swift’ın kullanmış olduğu hafif renkleri deneyebilirsiniz.

 

Çekici

Siyah dumanlı göz makyajı, dönemden ve trendlerden bağımsız olarak uygulayabileceğiniz klasiklerden. Iggy Azalea’nın görüntüsünden ilham alabilir ve gri ombre gözler yaratabilirsiniz. Biraz daha cesursanız Kim Kardashian ya da Rita Ora gibi simsiyah farınızı kalın çizgiler şeklinde uygulayabilirsiniz. Dikkati gözlerinizde tutmak için dudaklarınızda doğal tonlar tercih etmeyi unutmayın.

Her tarza uygun dumanlı göz makyajı şüphesiz kahverengi tonlarda olan. Her cilt ve saç rengine uygun olmakla kalmayan kahverengi tonların gözlerinizi küçük gösterme ihtimali de siyah tonlara göre daha az. Bu görünüm için işin ustası Rihanna’dan ilham alabiliriz. Kızıl kahve tonlar kullanan ve siyah saçlarını düzleştirerek kullanan Rihanna oldukça şık görünüyor. Gwen Stefani’nin yaptığı gibi keskin hatlı bir saç kesimini hafif bir makyaj ve doğal tonlarla dengeleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir