Denize Giderken Alınacaklar

Denizde hangi malzemeler gerekli ? Denize giderken en önemli malzemeler nelerdir ?

Denize giderken yanınıza eksik malzemeler alabiliyoruz unutmamak için sizler bu yazımızı ele aldık.Gün boyu güneşe maruz kalacağınız için bu liste çok yararlı olacaktır.Gelin hep beraber bir deniz çantası hazırlayalım.

tatile giderken alınacaklar En önemlisi deniz kremidir.Çünkü unuttuğunuz eşyaların telafisi olabilir ama güneş kremin telafi size pahalıya patlayabilir. Plajlarda fiyatları biliyorsunuz. Sadece fiyat yönünden bakmayalım güneş kremi kullanmadığınızda kötü sonuçlar ortaya çıkabilir , vücudunuz yanabilir yada en kötüsü cilt kanserleri ortaya çıkabilir. Bu hatayı da düşmeyin güneş vücudunuzu yakmıyor gibi hissedebilir ama eve geldiğinizde ağrılar hissedebilirsiniz.

Denizden sonra ıslak kalmayı sevmiyorsanız mutlaka yanınızda havlu almayı unutmayın. Bir tehlike daha bahsedelim denizden çıktıktan sonra güneş battıysa ve esiyorsa yüz felci olma ihtimaliniz var. Bu tehlikeye karışı yanınıza havlu almayı unutmayın.

Hava sıcak olduğu için denize gittiniz tabi yanınıza en önemli bir eşya daha gözlüktür. Güneş ışınlarından korunmak için yanınızda mutlaka gözlük almayı unutmayın. Bir hatırlatma daha gözlükle uykuya dalarsanız gözlük izi ortaya çıkabilir.

Saçlarınız yanmaması istiyorsanız deniz şapkasını yanınıza almayı unutmayın. Yada başa güneş geçmesini önlemiş olursunuz.

tatile giderken yanına alınacaklar

denizde lazım olan eşyalar, denizde neler gerekli, denize giderken alınacakların listesi, denize giderken yanımıza almamız gerekenler

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir