Çocuklarla Tatile Gitme Planı

Çocuklarla nasıl tatile gitmeliyim ? Çocuklarla tatil gitmenin yolları nelerdir ? Çocuklarla tatil nasıl iyi geçer ?

Öncelikle tatil bölgesi belirlemeniz önemlidir çünkü rüzgarlı bölgeler yada sıcak olan bölgeler çocuğunuzu rahatsız edebilir. Bunları belirledikten sonra otel,pansiyon,tatil köyü veya nerede kalacaksanız hava limanı uzaklığı , otobüs terminali uzaklığı yada merkeze uzaklığı gibi konuları öğrenmenizde fayda var çocuğunuz yolculuğu sevmeyebilir. Çocuğunuz veya bebeğiniz için bir diğer konu ise plajı taşlı mı yoksa kumlu mu ? Diye araştırma yapmalısınız çünkü taş çocuğunuzun canına yakabilir diğer yönden kumla oynamak daha eğlencelidir.

Çocuklar için yatak, oyun alanları , eğlence yerleri , havuzlar , çocuklar için animasyonlar var mı diye araştırmalısınız var ise kaç yaş için uygun bunu gözden kaçırmamanızı öneririm.

Diğer bir husus odanızın plaja,otelin eğlence yerlerine , restorana ne kadar uzakta olduğunu öğrenenin tercih hakkınız var ise yakın bir oda ayırtmanızda tavsiye var.

Seçtiğiniz bölgede sinek gibi böcekler var mı diye araştırın var ise otele arayıp odalarınızda sinek telli var mı diye sormalısınız çünkü çoğunuz rahatsız olabilir bu durumdan.

En önemlisi ise çocuğunuz hangi otellerde rahat edebileceğini düşünüyorsanız o otele gitmelisiniz çünkü çoğounuz rahatsız olursa bu sizi daha çok etkileyecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir