Çiçek Desenli Kıyafetlerin Kombini Nasıl Olur

Çiçek Desenli Kıyafetlerin Kombini Nasıl Olur

Yaz sezonun en dikkat çeken ve tercih edilen desenlerinden olan çiçekler bayanların üzerinde şimdiden yerini almaya başladı.

ÇİÇEK DESENLİ KOMBİNLERcicekli-pantolon-modasi-modelleri-20

Tasarımcıların aylarca çalışmaları sonucunda hazırladıkları koleksiyonlarda dikkat çeken çiçek yani floral desen trendi ne kadar gözümüze hitap etse de yanlış kombinlerle istediğiniz görünümden uzaklaşmanız mümkün olacaktır. Bu yaza damgasını vuracak floral desenlerle yapacağınız kombinlerde istediğini görünümü yakalamak için vücudunuz iyi tanıyarak seçimler yapmalısınız. Kıyafet seçimlerinizde minyon bir bayansanız tercihlerinizde çiçek desenlerini büyük desenlerden yana kullanmamanız uzmanlar tarafından önerilirken büyük desenler sizde devasa bir görüntü yaratarak istediğiniz görünümde uzaklaşmanızı sağlayacaktır. Minyon bayanların küçük çiçek desenlerinden şaşması ve pıtır pıtır çiçek tarlası havası veren kıyafetleri tercih etmeleri ideal olacaktır.

ÇİÇEK DESENLERİ

Geniş omuzlara sahip olan bayanlar bu desenleri üst kombinlerinde asla tercih etmemeli daha çok alt kıyafetlerde çiçekleri kullanmalıdırlar. Bu tarz bir kombin üstte görünebilecek kusurlardan kurtulmanızı sağlayacaktır. Çiçekli pantolon, etek, şortları tercih edip üzerinize çiçek desenleriyle uyumlu düz bir tişört giyerek şık görünümü elde edebilirsiniz. Basen büyüklüğünden muzdarip olan bayanların bu desenlerden hazırlanmış kıyafetlerde altlarda kullanmaları tavsiye edilmemektedir. Basenlerinizin büyüklüğünü kamufle edeceğiniz düz pantolon, etek ve şortların üzerine giyeceğiniz çiçekli bluz, gömlek, tişörtlerle basenlerinizdeki dikkati dağıtabilirsiniz.cicekli-pantolon-modasi-modelleri-1

Göğüsleriniz iri, beliniz ince, baseninizde büyük ise yapmanız gereken tek şey dağınık çiçek desenleri değil devam eden desenleri tercih olacaktır. Floral desenler genelde düz kumaş zemini üzerine uygulanmış olmakla birlikte çiçek desenlerinin içinden bir tonu seçerek kombinlerinizi oluşturabilirsiniz. Tamamen çiçek desenli kıyafetlerden kaçınmanız tavsiye edilmekle birlikte bu tarzı gereğince yakalamak için karmaşık bir görüntü vermemeniz gerekmektedir. Çiçek ceketler, pantolonlar ve gömlekler kullanarak maskülen bir tarza sahip olabilirsiniz. Aksesuarlarda ise düz kıyafetlerinizi hareketlendirecek çiçekli kemer, fular, şapka,ayakkabı ve çantaları kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir