Burca Göre Nasıl Tatil Yapılmalı

Burçlara göre tatil yapmak nasıl ? Burca göre tatile çıkmak.

Burçlar günlük hayatımızın yorumlarını öğrenmek için en çok kullandığımız yöntemlerden biri bugünde burcunuza göre tatilinizi nasıl yapmalısınız ele alacağız.

koçKoç Burcu : 

Koç burçlarının en belirgin özelliği cesaretli,lider,girişimci özelliklerine sahip oldukları için bu kişiler adrenalini çok severler. Koç burcu için tatil önerilerimiz ekstrem sporları , doğa sporları  , paraşüt gibi yüksek eğlenceli spor mekanlarını tavsiye edebiliriz.

 

boğaBoğa Burcu :

Boğa burçların kişilikleri lükse yöneliktir bu yüzden kaliteli,güzel manzaralı,iyi hizmetli yerler seçmeleri önerilmektedir. Boğa burcu için şehir merkezleri,sanat merkezleri ve alışverişin kalbi olan yerlerde tatil yapmaları uygun görünmektedir.

 

ikizlerİkizler Burcu : 

İkizler burcunun kişiliği çok değişik olduğu için onlara tatil önerileri tempolu bir tatil programı yapmaları lazım   Buna örnek vermek gerekirse hem tarihi mekanlara gitmek hemde plajda yatmak denize girmek,eğlence mekanlarında takılmak gibi.

 

yengeçYengeç Burcu :

Yengeç burcu kişiliklerine göre evden fazla ayrılmayı sevmezler,para harcamayı da fazla sevmezler. Sıcak yerleri severler , duygusal yapıya sahip oldukları için tek kişi tatil yapmayı sevmezler. Yengeçler için tatil tavsiyeleri Karadeniz bölgesidir sessiz sakin bir köyde rahatça tatil yapabilirler.

 

aslanAslan Burcu :

Aslan burçları hedeflerine çok düşkün kişiliklere sahiplerdir. Tatil için önceden plan yapmaya hatta para biriktirmeye başlamışlardır. Aslan burçları iyi hizmet almaktan çok hoşlanırlar, buna göre kalacağı yerleri çok iyi araştırmaları gerekmektedir. İnsanlarla etkileşim içinde olmayı , öğrenme istekleri oldukları için tatil yapmaları çok kapsamlıdır.

 

başakBaşak Burcu :

Başak burçları gideceği yeri araştırmayı çok severler. Boş vakit geçirmekten pek hoşlanmazlar. Plajda uzanırken bile kitap okumayı,araştırmayı çok severler. Başak burçları için tatil gölgeleri ise nehirler,göller,kaplıcalar,ormanlar gibi yerleri tercih edebilirler. Tatili tek yapmayı severler.

 

teraziTerazi Burcu :

Terazi burçları eğlenceyi ve kalabalık ortamları çok severler bu yüzden tatillerini kalabalık özellikle eğlence mekanları çok olan yerleri tercih etmelidirler.

 

 

akrepAkrep Burcu :

Akrep burçları her ortama girmezler çok az kişiyi severler buda çok zor beğendiklerini göstermektedir. Akrep burçları kafalarını dağıtmak o anın tadını çıkarmayı çok severler.

 

 

yayYay Burcu :

Yay burcu olanlar egzotik yerleri çok severler , doğa ile baş başa kalma , okyanusa karşı tatil yapmak onlar için çok iyi bir seçenektir. Yay burçları uzun yoldan şikayet etmezler tam tersine çok severler. Her yere gezmeye hazırdırlar.

 

 

oğlakOğlak Burcu :

Oğlak burçları meraklıdırlar. Dağlık bölgelere tercih ederler ve insanların geçmiş bölgelerde yaşamış yerleri ilgi duyarlar. Oğlak burçlarının masrafları çok olmadığı için rahat rahat tatil yapabilirler.

 

 

kovaKova Burcu :

Kova burçları hakkında fazla bilgi veremeyeceğim çünkü kova burçları özgürdür plan yapmayı sevmezler o an nereye isterlerse oraya gitmeyi isterler.

 

 

 

balıkBalık Burcu : 

Balık burçları romantik kişiliklere sahiptir. Gezmeyi,eğlenmeyi,kopmaktan pek hoşlanmazlar.Gün batımı , sahilde yürümek gibi romantik şeylerden hoşlanırlar , balık burçları adından gibi suyu severler.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir