Bodrum Geceleri

? Bodrum gecelerinde nerelerde gezilir ? Hangi mekanlar iyidir ?

Bodrum duyduğumuz anda hemen akla  masmavi  deniz, ilgi çekici Bodrum Kalesi vede sabahın ilk saatlerine kadar süren Bodrum gece hayatı geliyor. Aslında Bodrum her saatinde güzel canlı,hareketli bir yerdir.Bodrum’da her çeşit restoran,bar,kafe gibi mekanlar bulmanız mümkün.Fiyatlara gelirsek normalin biraz üstüdür ama alacağınız keyfe değerdir.Bodruma geldiğiniz anda havası size bambaşka bir yerdeymiş gibi hissedecektir. Başlıca ünlü olan Bodrum barlar sokağı, Gümbet barlar sokağı, tekilacılar  gibi yerler çok tanınmış yerlerdir.Dünya’nın yer yerinden misafirler ağırlamaktır, her gelen misafir bu mekanlardan memnuniyetle ayrılırlar.

Neredeyse ülkenin en ünlü olan  çok güzel,eğlenceli ve özeldir. Ünlü olmasının sebeplerinden birisi her eğlence anlayışına göre mekanlar olmasıdır. Caz müzik,türkü bar,türk müziği,gece kulüpleri,tavernalar gibi bu mekanların hepsini bir arada kolayca bulabilirsiniz barlar sokağında. Müzik sabahın ilk saatlerine kadar devam eder.Bazı mekanlar sabahları da devam etmektedir ama belirli mekanlar tabii ki.

Bu mekanları sevmeyen,hoşlanmayan kişiler için de güzel yerler var sahile sıfır yerlerde veya deniz manzaralı küçük kafeler, çay bahçelerinde keyifli canlı müzikler bulabilirler. En ünlü mekanlar başlıca bellidir barlar sokağında gezerken kendilerini belli edeceklerdir.Aklınız karışmasın bu kafeler barlar sokağın dışarında da kolayca bulabilirsiniz. Şimdiden size Bodrum gecelerinde iyi eğlenceler dileriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir