Android Asphalt 8 Oyunu

Asphalt_8_Airborne

Çok süper ve özenle yapılmış grafiklere sahip olan ve bir çok eğlenceli vakit geçirmek istediğinizde oynayacağız en iyi oyunlardan bir tanesidir. Üstelik bu kadar kaliteli bir grafik özelliklerine sahip olmasına rağmen ücretsiz olarak Google Play Store üzerinden Asphalt 8 indirebilirsiniz.  Gameloft firması ilk olarak ücretli halde piyasa çıkardığı oyunun sonra ücretsiz hale getirerek oyun içerisinde ürün satın alma gibi bir çok özelliği koyup bu sayede daha iyi bir satış elde etme strateji elde etmiş olmuştur.

Asphalt 8 oyununda gerçeklik bakımından en yüksek performansı vermesine rağmen ayrıca bir çok özellik ile birlikte aradığınız bütün arabalar sizlere en iyi kalitede oyun zevki yaşatmaktadır.  Oyun olarak level level yükseltip yeni oyunlar açabileceğiniz gibi biriktirdiğiniz paralar ilede yeni arabalar almanıza olanak sağlamaktadır. Bu sayede sizlere 1800 etkinliği istediğiniz şekilde oyanayabilir ve 45 adet lisanslı arabalarına istediğiniz şekilde sahip olabilirsiniz.

Oyun içersinden 9 ülkeden pistlerine ve ülkelerin özelliklerine göre pistler bulunmaktadır. Her etkinlikte araba ve pist seçimini farklı bir şekilde Asphalt 8 de yapabiliyorsunuz. Android Asphalt 8 Oyunu indirerek sizlerde artık keyifli ve heyecan verici oyunun tadını çıkartabilirsiniz.

Google playden indirmek için : TIKLAYINIZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir