2017 2018 Modern Şömine Modelleri

2017-2018 Modern Şömine Modelleri

                Şömine modellerinden, İtalyan Acquaefuoco Şömine Tasarım Firması’nın şömine modellerini incelediğiniz de her birinin oldukça farklı ve çekici olduğunu göreceksiniz.

Günümüzde artık her alanda olduğu gibi şömine dünyasında da önemli olan göze hitap etmesi, kullanışlıklık ve dayanıklılık. İşte bu noktada İtalyan Acquaefuoco Şömine Tasarım firması tam da bahsettiğimiz kriterlere uygun tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Her geçen gün tasarımlar şekilleniyor, tabiî ki bu tasarımlar arasında kendini yenileyen şöminelerde var. Bugüne kadar gördüğümüz şöminelerden oldukça farklı. Bu şömineleri salonunuzun ortasına hatta duvarınızın içine bile monte ettirebiliyorsunuz, üstelik bacasız!

İtalyan Acquaefuoco Şömine Tasarım firmasının modelleri ev dekorasyonuna uygun ürünleri incelediğiniz de oldukça farklı olduğunu göreceksiniz. Bu şöminelerin etrafında cam kullanılmış ve ortaya oldukça şık görüntüler çıkmıştır. Bu şömineler evinize ısı yönünden sıcaklık verdiği gibi görünüşü bakımından da sıcak bir ortam olmasını sağlayacaktır…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir