2015 – 2016 Gelinlik Saçı Modelleri Topuz Salık Saç Modası

Hayatınızın en özel anlarından biridir düğününüzün olduğu ve evlendiğiniz gün… O gün her zamankinden çok daha güzel olmak, o gün çok daha büyüleyici olmak istersiniz. Seçeceğiniz gelinlik, saç modeliniz, çiçeğiniz, duvağınız, her şeyinizin asil görünmesini ve gerçekten çok şık olmasını arzularsınız. Hele iş bir de saçlara geldiğinde hayatınızda denediğiniz modeller arasında en şık olan, en güzel olan modeli denemek elbette hakkınızdır. Bu nedenle gelinlik saçı konusunda hemen hemen her gelin oldukça haklı bir hassasiyete sahiptir.

Gelinlik saçı modelleri oldukça fazla çeşitlidir. Kimi gelin doğal görünmek ister. Bu nedenle yaptırdığı saçın çok fazla abartılı olmasını istemez. Sade ama şık bir model ile kıyafetini bütünlemek isteyebilir. Bazı gelinler ise örgülü topuz modellerini tercih ederler. Genellikle sağından ya da solundan yapılan örgülerle harmanlanan şık bir topuz oldukça etkileyici olacaktır.

Gelin başı yapılırken önemli olan elbette gelinin nasıl bir saç modeli ile gelin olmayı hayal ettiğidir. Önemli olan yaptırdığı saç modelinin gelinin için sinmesi ve onun karakteri ile bütünlük arz etmesidir. Bunun yanında gelinin yüz şeklinin de seçtiği modelde etkisi yadsınamaz. Yüz şekli yuvarlak olan gelinler daha oval modeller tercih edebilir. Uzun yüz şekline sahip olan gelinler de salık ya da su dalgası saç modelleri arasından birini seçebilir. Gelinlik saçı modelleri konusunda önemli olan gelinin kendini nasıl güzel hissettiğidir.

 

Fotoğraflar Alıntıdır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir